Doświadczenie budowane przez lata

Mars Meble to nie tylko doświadczony producent mebli - obecny na rynku od 2008 roku, ale przede wszystkim niezastąpiony doradca w kreowaniu Twojego otoczenia. Dba o Twój komfort i zadowolenie z jakości mebli oraz spokojny sen. Atutami Marsa są oryginalne i nowoczesne wzornictwo, duża funkcjonalność, nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz atrakcyjne ceny wyrobów. 

Praktyczne funkcje mebli

Praktyczne funkcje mebli

Nasze meble projektowane są w nawiązaniu do najnowszych trendów światowych. Ważny jest nie tylko design, ale też praktyczne planowanie funkcji mebli.

Najważniejsze jest wygodne wnętrze

Najważniejsze jest wygodne wnętrze

Testujemy i wykorzystujemy najlepsze rozwiązania techniczne, a jakość materiałów użytych do produkcji jest dla nas zawsze bezkompromisowa. Wszystko dla wygodnego wnętrza.

Projektujemy dla Twojej wygody

Projektujemy dla Twojej wygody

Wygodę da się zaprojektować. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by Twoje meble były wyjątkowo wygodne. W naszych meblach naprawdę się wypoczywa!

Modne Meble

Narożnik jest doskonałym przykładem wielowymiarowości mebla. Styl i kolor – to tylko podstawowe kryteria. Funkcjonalność nowoczesnych narożników zaskakuje wieloma możliwościami wykorzystania jego poszczególnych elementów, ale umożliwia również kreowanie otaczającej go przestrzeni.

Nasze wartości

Tworzenie mebli to nasza pasja. Przykładamy szczególną wagę do ich designu i jakości wykonania. Naszym celem jest tworzenie mebli na lata - nie tylko „by wytrzymały”, ale też by się szybko nie znudziły.

Wysoka jakość tkanin
Styl i wygoda
Wyjątkowy design

Aktualności

W Mars Meble dużo się dzieje. Nowości w ofercie, dynamiczny rozwój zakładu, nowe możliwości produkcyjne to tylko niektóre z obszarów ciekawego życia firmy. Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań.

MEBEL 2017 – 20-24.11.2017

MEBEL 2017 – 20-24.11.2017

W dniach 20-24.11.2017 odwiedziliśmy z naszym stoiskiem międzynarodowe targi MEBEL w Moskwie, które są największą imprezą targowo-wystawienniczą branży meblowej w Rosji. Na powierzchni 78177 m2 swoje najnowsze produkty pokazało 817 wystawców z 28 krajów z całego świata, co zapewniło imprezie wysoką frekwencję wśród odwiedzających. Tak duża konkurencja zapewniła klientom targów wysoki poziom prezentowanych mebli pod względem aktualnych trendów w świecie mebli.

MOW 2017 – 17-21.09.2017

MOW 2017 – 17-21.09.2017

Jak co roku w Bad Salzuflen w Niemczech odbyły się targi mebli i wyposażenia wnętrz M.O.W. Podczas pięciu dni na stoisku o powierzchni 36 m2 pokazaliśmy nasze najnowsze produkty oraz mieliśmy okazję odbyć wiele biznesowych rozmów z klientami odwiedzającymi to wydarzenie. Impreza skupia 414 niemieckich oraz międzynarodowych wystawców z 35 krajów z całego świata, którzy na targach M.O.W. prezentują swoje produkty i usługi reprezentujące najnowsze trendy meblarskie i wyposażenia wnętrz. 

Przewiń do góry