Aktualności

W Mars Meble dużo się dzieje. Nowości w ofercie, dynamiczny rozwój zakładu, nowe możliwości produkcyjne to tylko niektóre z obszarów ciekawego życia firmy. Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań.

Meble Mars za oceanem

Meble Mars za oceanem

W dniach 21-24.05.2017 roku zaprezentowaliśmy nasze meble na International Contemporary Furniture Fair 2017 w Nowym Jorku. Są to jedne z największych na świecie targów mebli i designu, podczas których zaprezentowaliśmy nasze najnowsze, jak i klasyczne propozycje. Było to bardzo ciekawe dla nas doświadczenie, mogliśmy naocznie przekonać się jakimi klientami są Amerykanie i jakie trendy w meblarstwie obowiązują po drugiej stronie naszego globu.

Nowy katalog Mars Meble

Nowy katalog Mars Meble

Rok 2017 obfituje w nowe wyzwania. Nowe modele mebli, nowe kierunki ekspansji i rynki zbytu - to wszystko dla dynamicznego rozwoju naszej firmy. Ten rok to również nowa jakość komunikacji marketingowej. W związku z prezentacją naszych produktów na zagranicznych rynkach wydaliśmy katalog podsumowujący ofertę Mars Meble, w szczególności propozycje eksportowe. Jest tam wiele niespodzianek, w zakresie zarówno nowych wzorów, jak i tkanin na klasycznych modelach. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Nowości Mars Meble na MTP 2017

Nowości Mars Meble na MTP 2017

Początek 2017 roku zawsze obfituje w nowości meblowe. Targi Meble Polska to wydarzenie doskonałe do prezentacji nowych modeli, również przez nas. W dniach 14-17.03.2017 roku na stoisku Mars Meble odwiedzający mogli zapoznać się z naszymi propozycjami. W tym roku postawiliśmy przede wszystkim na design, wpasowując się w obecne trendy i modę. Najbardziej charakterystyczne propozycje to stylowy Windsor, klasyczny Avanti II, czy Lincoln II łączący komfort i funkcjonalność.

Przewiń do góry